Şimdi AraWhatsAppp

Kiralık Asansör Yalova

Yalova Kiralık asansör
[cma_heading cma_id=”2″]

YENİGÜL NAKLİYAT ASANSÖR KİRALAMA HİZMETİ

Yalova ilimizde evden eve nakliyecilere, inşaatçılara, mobilyacılara ve asansöre ihtiyaç duyan herkese; asansörümüz, saatlik veya günlük kiraya vermekteyiz. Yalova'nın tüm ilçelerine ve çevre illerde asansörümüz hizmetinizdedir.

Özellikle dışarıdan ev eşyası getiren nakliyeci arkadaşlarımıza Yenigül Nakliyat asansör kiralama olarak hizmet vermekteyiz.

Yalova ilinde yüksek katlara ev eşyası, mobilya ve inşaat atığı taşıma işleriniz için mobil asansörümüzü kiralayabilirsiniz. Yalova asansör kiralama deyince akla gelen ilk firma neden biz oluyoruz. Çünkü biz işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Ve Yalova'da bu araçtan başka yok.

Sadece ev eşyası taşımak için değil, asansörümüz tüm yüklerinizi; inşaat malzemesi, mobilya vb. yüksek katlara taşımak için uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Yalova ilimizde araç üstü kurulumu kolay başka asansör maalesef yoktur bu da sizin bizi tercih etme sebeplerinizden birisi.

Asansörümüz 10 kata kadar çıkmaktadır. maksimum yükseklik 30 metredir. Dilediğiniz gibi günlük veya saatlik kiralayabilirsiniz. Özellikle tercihimiz meslektaşlarımızdır. yani başka şehirlerden ilimiz olan Yalova'ya gelen nakliyeci kardeşlerimizdir.

Ayrıca dışarıdan ev eşyası getiren evden eve nakliyat firmalarına da uygun fiyata asansörler kiraya verilir. Örneğin Adana ilinde evden eve nakliyat hizmeti veren bir firmasınız ve Yalova iline ev eşyası getirdiniz. Kendi kiralık nakliye asansörünüzü getirmeniz hem sizin için zahmet hem de müşteriniz için ekstra bir maliyet olacağı için Yalova ilindeki asansör kiralama firmalarından asansör kiralamanız gerekecektir. İşte bu noktada sizlere yardımcı olmak için uğraşmaktayız. Bu sitede bulunan numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenigül Nakliyat firmamıza ait olan asansörümüz ile sadece ev eşyası taşıtmak için değil yüksek katlara çıkabilecek veya inebilecek tüm eşyalarınızı taşıtmak için kiralayabilirsiniz.

fiyat almak için 0534 010 17 04

[cma_heading cma_id=”5″]