Şimdi AraWhatsAppp

Yalova Ofis Taşıma

Yalova Ofis Taşıma

Yalova Ofis Taşıma

Yalova çok gelişkin bir sanayi kenti olmamasına rağmen beyaz yakalı çalışanlarının sayısı bir hayli fazla olan bir kentimizdir. Ofis çalışanlarının bu fazlalığı beraberinde Yalova ofis taşıma işinde de büyük bir hareketliliği getirmektedir. Ofis taşıma kolay gibi gözüken oysa ev taşımadan daha zor bir taşıma sürecidir. Bunu sadece bizim gibi profesyonel firmaların yapabileceğini söylemeliyiz. Firmamız taşıma standartlarının çok üzerinde bir taşıma işlemi yapmaktadır.

Ofis Taşıma Profesyonel Hizmet

Bu standartlara değinecek olursak ilk olarak taşınacak yerleri bir uzmanımız görüp ona göre profesyonel değerlendirme yapmaktadır. Taşınırken hangi tip ambalajlama malzemesinin kullanılacağı, asansörün kullanılıp kullanılmayacağı, kullanılacak ise nereye monte edileceği gibi teknik soruları kafada çözümlemektedir. Ofis taşıma hizmeti profesyonel olmalıdır.

Taşınma işlemi öncesinde bu tür sorunların belirlenmesi ve de müşteriye anlatılması pek çok anlaşmazlığın da önüne geçmektedir. Örneğin birçok binaya asansör kurmak imkânsız olabilmektedir. Bunu en baştan söylediğinizde müşteri ile aranızda her hangi bir anlaşmazlık kalmamaktadır. Ama taşınma esnasında söylediğinizde ise müşteri sizin asansörü kullanmaktan kaçındığınızı varsayabilmekte bu da Yalova Ofis Taşıma  için nahoş durumlara yol açmaktadır.

Ofis Taşıma Dikkat

Birçok evden eve nakliyat firması ofis eşyalarını ev eşyalarına göre daha önemsiz görmektedir. Oysa bu son derece yanlış bir bakış açısıdır. Örneğin devlet daireleri ile ilgili yazışmaların ve evrakların olduğu bir dolap bir plazma televizyondan kat be kat değerli olabilmektedir. Biz yılların verdiği deneyimle Yalova ofis taşıma işleminde nelere fazladan özen göstermek konusunda yeterli bilgiye sahibiz.

Ofis Taşıma Sözleşmeli Hizmet

Eğer müşteri eşyalarını bizimle taşıtmaya karar verirse hemen bir sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşme ile her iki tarafta yasalar karşısında hakları güvence altına alınmaktadır. Sözleşme ile bizim sorumluluklarımız belirlenmiş olup nelerin yapılması gerektiği açık açık anlatılmaktadır.

Ofis taşıma Yalova nakliyat şirketleri içerisinde bu alanda da sınırlı sayıdaki firmadan birisiyiz. Başka bir deyişle sözleşme, güven ve titiz çalışmanın kağıt üzerindeki ifadesidir.
Yalova’daki ofislerin pek çoğu kurumsal firmalardan oluşmaktadır. Bu da bu firmaların taşınma işleminde de kurumsal bir yaklaşım beklemeleri demektir. Biz son derece profesyonel bir şekilde sizin bütün programınıza uyarak taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca Yalova evden eve nakliyat hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir