Şimdi AraWhatsAppp

Yalova Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Yalova Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliyat sektöründe Yalova merkezli çalışan Yenigül Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Şehir içi Evden Eve Taşımacılık ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmeti gibi nakliyat ile ilgili ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hizmet vermektedir.

YALOVA OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal bir şirketin hafta sonu mesai bitiminde başlanan Yalova evden eve ofis-fabrika taşıma hizmetinin pazar günü taşıma işleminin bitmiş olması gerekir ki pazartesi sabahı müşterilerine hizmet verebilsin. Yalova Yenigül Nakliyat firmamız bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın ofis, büro, fabrika, banka gibi taşımacılık hizmetlerini zamanında taahhüt ettiği gibi sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.

Yalova Yenigül Nakliyat firması yalova evden eve; ofis, büro, fabrika taşımacılığında tercih eden müşterilerimizin bir kısmına referans sayfamızdan bakabilirsiniz.

Yalova evden eve ofis taşımacılığı’nda ilk olarak nakliye uzmanımız taşınacak ofis büro malzemelerini yerinde tespit edip ön etüt çalışmasını yapıp fiyat tespitinde bulunur.

Ofis taşınma gününde nakliye ekibimiz çalışmasına başlarken her odayı ve bölümü isimlendirme, ambalajlama, kolileme, paketleme işlemi başlar. Daha sonra sıra ile ofis büro eşyaları araca yüklenir.

Yeni ofis hizmet binanıza gidildiğinde her birimin ofis büro malzemeleri odalara yerleştirilir mobilyalar kurulur.

Yalova evden eve nakliyat firmamızın yalova evden eve ofis büro taşımacılığında en önemli prensiplerinden biride zamanında taşıma işlemini gerçekleştirmesidir.

ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa ilçe ve semtlerinde ev eşyası taşıtmak için firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir Şehir İçi Yalova Evden Eve Nakliye ücreti öğrenebilirsiniz.

Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra bursa şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.

Yalova Yenigül Nakliyat – Yalova evden eve asansörlü nakliyat hizmetimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 8:30 suları nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz (Ziynet eşyası, para, silah vb.) geri kalan eşyaların toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kasalara konur, mobilyalarınız sökülüp 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilip aracımızdaki sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız sıfır karton koliler konup koli üzerine oda bilgisi yazılır. Hurçlarınız halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri söküp paketlenir.

Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra asansörlü evden eve nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlar.

Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınız montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir.

Yalova evden eve hizmeti almak için nakliyat firması seçiminde firmanın K3 yetki belgesi sahibi olmasına dikkat ediniz.

*Klima söküp takma, stor perde ve aydınlatma ürünlerinin montajı firmamıza ait değildir.

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası ev eşyası taşıtmak için Yalova evden eve asansörlü nakliyat firmamıza ulaştığınızda ilk etapta eşyalarınızın kapasitesine göre nakliye aracımız belirlenmektedir.

Taşınacağınız ilin kilometresine ve bina kat durumuna göre nakliye ücreti belirlenmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları için firmamız ile iletişime geçiniz.

Taşınma gününde sabah evinize gelen kadrolu personelimiz eşyaların toplanıp ambalajını yaptıktan sonra asansörlü nakliyat aracımız ile kamyona yükleme işlemini yapmaktadır. Gideceğiniz şehrin mesafesine göre boşaltma işlemi aynı gün veya ertesi sabah yapılmaktadır.

Şehirler arası ev eşyası taşıtmak istediğinizde Yalova evden eve taşımacılık firması seçerken firmanın K3 Yetki Belgesine sahip olmasına ve nakliyat araçlarında firma logosunun bulunmasına dikkat ediniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir