Şimdi AraWhatsAppp

Yalova Şehirler Arası Nakliyat

Yenigül evden eve nakliyat

Yalova Şehirler Arası Nakliyat

Yalova Şehirler Arası Nakliyat

Yalova Evden Eve Nakliyat’ın birim dalı olan Yalova Şehirler Arası Nakliyat hizmetinide siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yalova Evden Eve Nakliyat firmamız Yalova Şehiriçi Nakliyatta hizmet verdiği gibi Yalova Şehirler Arası hizmette de Türkiyemizin 81 vilayetine hizmet vermektedir. Bir Evden eve nakliyat firmasına mı ihtiyacınız var ? Nakliyat işleminiz şehirler Arasımı olacak ? Çok yüksek fiyatlı veriyorlar ? Güvenilir gelmedi mi ? Biz Yenigül Nakliyat ailesi olarak Yalova Şehirler Arası Nakliyatta siz değerli müşterilerimizin bütün stresini alıyoruz üstelik çokta uygun fiyata en güvenilir şekilde nasıl mı ? Gelin birde size taşımacılık şartlarımızı olmazsa olmazlarımızı anlatalım…

Güven Ve Tecrübe: Önceliğimiz tabikide güven ! Güven verebilmek olduğu kadar, güvenilir hissetirebilmek. Bunun için öncelikle anlaşma şartlarımız olarak evinizin oda sayısını, eşya sayısını , boyutunu , taşıma kapasitesini, zorluğunu belirlemek adına ücretsiz ekspertiz işlemi gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz ekspertiz sonrası, fiyat belirleme yaparak karşılıklı anlaşma sonrasında iki tarafıda güvenceye alacak bir sözleşme yapıyoruz.

Sözleşme ile bizim ve siz değerli müşterimizin güvenini sağlıyoruz. Güven sağlamak o kadar kolay değil farkındayız. Bu güveni tam oturtabilmek için eşyalarınızı sigortalıyoruz. Herhangi bir durumda eşyam kırılır, çizilirse dememeniz için tüm sorumluluğu üzerimize alarak kıymetli, değerli bütün eşyalarınızı sigortalıyoruz. Herhangi bir durumda kırılan, çizilen, bozulan , yırtılan eşyanızı yerine temin ediyoruz. içinizde hiç bir kuşku bırakmadan işinizi hallediyoruz.

Eşyalarınız sizin için ne kadar değerli ise Yalova Evden Eve Nakliyat Firması içinde o kadar değerli olmalıdır. Eşyalarınızı taşıyacak olan firmanın mutlaka ki bu işi daha önceden yapan kişilerle çalışması gerekmektedir. Aksi halde eşyalarınız zarar görür ve tecrübesizliğe kurban gider. Artık böyle bir sorununuz yok. Çünkü artık biz varız biz Yalova Evden Eve Nakliyat firması sizlere bu hizmetimizi sağlamaktayız. Eşyalarınızın ne türde olduğunu, paketleme yapılacaklar çok ise ona göre paketleme malzemesi yanımızda getirmekteyiz. Üst kattaysanız, ağır ve taşınması zor büyüklükte eşyalarınız var ise asansörlü taşımacılık Yalova seçeneğini uygulamaktayız. Bu sayede eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden yeni evinize taşınacaklardır. Belirli değerli eşyalarınızı özenle kolileyip zarar vermeden profesyonel ve uzman ekibimiz ile son model nakliye araçlarımıza yüklüyoruz ve yeni evinize taşıyoruz.

Bizden memnun kalmanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Her şey sizin insiyatifinizde olmak üzere bizden istediğiniz her şeyi yerine getiriyoruz. Oldukça uygun maliyetlerle sizi maddi konuda da memnun etmeyi kesinlikle unutmuyoruz. Uygun fiyatlarla ve kaliteli uzman kadromuz ile her şey sizin istediğiniz gibi… Son derece profesyonel ekibimiz, Uzman Kadromuz ve son model ekipmanlarımız , son model filolarımız ile İsterseniz Asansörlü Nakliyat ile isterseniz El ile klasik taşıma ile taşıma işlemini başarılı ve memnun kalınacak bir şekilde tamamlıyoruz.

Yalova Evden Eve Nakliyat işleminde ekiplerimiz evinize gelir, bir taraftan eşyalarınızın araca nakli için asansör kurulurken, diğer tarafta personellerimiz öncelikle evinizde bulanan bütün mobilya aksanı, beyaz eşyalar ve koltuklarınızın de monte yapıp, öncelikle streçleyerek ve sonrası hijyenin ambalajlama malzemesi pat patlar ile paketler, ufak eşyalarınız her oda farklı kutulama olmak üzere üzerine yazılım yapılıp araca nakli yapılır.

Yalova Evden Eve Nakliyat taşımalar da ikinci adrese aynı araçlar ve elamanlar eşliğinde gelinir, eşyalarınız tamamı araçtan eve asansörlü taşımacılık hizmeti ile nakil sonrası uzman marangozlar bütün mobilya aksanının Montesini yapıp ağır kaba eşyalarınız dizaynı ve beyaz eşyalarınız montesi yapılıp en son işlem olarak hayırlı olsun denir. Müşteri referansı adına yapılması gereken tüm işler ile asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde Sizlere hizmet vermekten gurur duyarız….

Yalova evden eve nakliyat firması vergi mükellefi ise bu sadece bu firmanın vergi kaydını gösterir nakliyata dair tüm her şeyini göstermez. Fakat vergi mükellefi olmayanların da hiçbir şeyine bakmaya, hiçbir şekilde güven duymaya veya her hangi bir yerden bir yere eşya taşıtmaya kesinlikle kalkmayınız. Vergi kaydı olan firmada güven için arayacağımız ikinci özellik, yetki belgesi olmalıdır. Ulaştırma bakanlığından alınan yetki belgesi, bu firmanın nakliyat yapabilecek yeterliliğe sahip olduğunu ortaya koyan diğer önemli yasal belgedir. Bu belgede internet sitesinde, ofiste çıplak göz ile rahatlık ile görülebilecek bir yerde olmalıdır ve orijinal ıslak imzalı olduğundan da emin olunmalıdır. Araçların giydirmesi, logoları firmaya ait olmalıdır. Diğer önemli husus da personel firmanın kendi personeli olmalıdır. Eğitimli, deneyimli, gündelikçi olmayan sigortalı personel işin ehli ve sorumluluk sahibi personeldir.

Yalova Şehirler Arası Nakliyat Biz Alanında Uzman, Çalışkan ve profesyonel ekibimize son derece güvenerek gözümüz kapalı işimizi teslim ediyoruz. Elemanlarımız son derece tecrübeli, güvenilir ve atiktir. Yanımızda çalışan ekibimizde firmamızın kuruluşundan bu yana yanımızda çalışan elemanımızda var. En az 5 yıllık deneyime sahip elemanımızda var. Biz işimize öncelikle elemanlarımızın başarısına güvenerek başlıyoruz. Her daim müşteri memnuniyeti ile işimizden geri dönerek kafamızı yastığa rahat koyuyoruz. Sizde ev taşıma işini kendinize dert etmek istemiyorsanız Yalova Şehirler Arası Nakliyat Yenigül nakliyat sizin için burada.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir